Resultat, trekanten open 2002

Värja herrar
1 KOROKNAY-PAL Andras FIN HFM
2 ZUIKOV Viktor EST
3 MALMGREN Magnus SWE FK CHAPMAN
3 TORKILDSEN Sturla NOR OF
5 BONDE David DEN HFK
6 KORHONEN Jussi FIN EM
7 WÖLLERT Ilja GER HAMBURGER FC
8 SIMONT-ZERAN Arturo MEX
9 VALLIK Mihkel EST
9 VILLANEN Juha FIN EM
11 HINZ Gerald GER ELMSHORN
12 TRAVIS Exum USA
13 MÜNSTER Reinhard DEN FK TREKANTEN
14 HAMMERÅS Jan Henrik NOR BERGEN
15 ORMUS Henri EST
16 VON DER OSTEN Hans DEN HFK
17 KASE Reine SWE DIF
18 OXENSTIERNA Oscar SWE DIF
19 SIMA Carl Frederik SWE UPPSALA
20 SALM Jüri EST
21 JERNTORP Johan SWE MF19
22 SKOVLUND Bjarne DEN FKM
23 SKOV ANDERSEN Simon DEN FK TREKANTEN
24 NELIS Jan EST
25 BADE Denis FIN EM
26 CHRISTENSEN Troels DEN FK TREKANTEN
27 ERIKSEN Mads DEN HFK
28 LINDBECK Atle SWE DIF
29 GIOELI Markus SWE UPPSALA
30 BURISCH Johan DEN HFK
31 MARK Rainer EST
32 AGNARSSON Joakim SWE UPPSALA
33 ARMFELT Carl SWE DIF
34 JENSEN Martin DEN HFK
35 SUURONEN Simo FIN
36 LINDHOLM Johan SWE FK CHAPMAN
37 MAKKAI Ivan SWE DIF
38 BJÖRKMAN Oscar SWE DIF
39 MIETTINEN Sami FIN EM
40 BRESIL Jan Erik NOR OF
41 ROTHBORG Jakob DEN JAF
42 LOHI Jiro FIN
43 MÜNSTER Jasper DEN FK TREKANTEN
44 SKÅRBRATT Erik SWE KF99
45 WESTERMANN Henrik DEN EG
46 LUKAS Dmitri EST
47 BADE Jan FIN HFM
48 ANDRONENKO Valentin EST
49 WIREFELT Olof SWE DIF
50 LINDHOLM Peter SWE FK CHAPMAN
50 WIUFF Martin DEN HFK
52 HANSEN Michael DEN FKM
53 KUKKONEN Kasper FIN HABDA HELSINKI
54 CHRISTENSEN Michael DEN JAF
55 BARVESTAD Rickard SWE KALMAR
56 KLOTZ Hans SUI ZÜRICH

Värja damer
1 JELINEVITS Anastassia EST
2 LARSSON Sofie SWE UPPSALA
3 BJORKMAN Nina FIN
3 VOLOVIK Olga EST
5 KAZAKOVA Irina EST
6 ZAITSEVA Valentina EST
7 FEDORENKO Jekatarina EST
8 NILSEN Elisabeth Skaar NOR BERGEN
9 HEDQUIST Sofie SWE DIF
10 DAMGAARD Alexandra DEN FK TREKANTEN
11 KARINE Kadi DEN OFK
12 PRIINITS Brit EST
13 ZUIKOVA Alla EST
14 DARRE Jette DEN FK TREKANTEN
15 CEDERQUIST Carin DEN JAF
16 NEVOLINA Inna DEN FK TREKANTEN
17 KARI Leena FIN
18 LARSEN Vibeke DEN HFK
19 NIKOLAISEN Denise SWE FFF
20 LYKKE JENSEN Jette DEN JAF
21 SIEVERT Sofia SWE SCARAMOUCHE
22 ESKELAND Brita NOR BERGEN
23 JENSEN Anne T. DEN JAF
24 CUBISON Phillipa NOR STAVANGER
25 KINCK Lena NOR ATTAQUE
26 OSLAND Teresa NOR BERGEN
27 NURMIM Tiina FIN
28 DAMM Camilla DEN HFK
29 BORGEN NIELSEN Christina DEN OFK

Värja herrar juniorer
1 ANDRONENKO Valentin EST
2 LUKAS Dmitri EST
3 BACHER Fredrik NOR OF
3 TARKOWSKI Alexander NOR OF
5 GIOELI Markus SWE UPPSALA
6 BARVESTAD Rickard SWE KALMAR
7 ARNFELT Karl SWE DIF
8 MARK Rainer EST
9 VALLIK Mihkel EST
10 KORHONEN Jussi FIN
10 SKOV ANDERSEN Simon DEN FK TREKANTEN
12 OXENSTIERNA Oscar SWE DIF
13 SKOGHEIM Vegard NOR BFK
14 NIKOLAISEN Emil SWE FFF
14 PRIINITS Sten EST
16 BJÖRKMAN Oscar SWE DIF
17 KUKKONEN Kasper FIN
17 SALM Jüri EST
19 NELIS Jan EST
20 AGNARSSON Joakim SWE UPPSALA
21 LINDBECK Atle SWE DIF
22 BADE Denis FIN
23 ANDROPOV Viktor EST
24 JERNTORP Johan SWE MF19
25 PIASECKI Bartosz NOR BFK
26 LUNDEGARD Martin SWE KF99
27 VILSON Ott EST
28 HAMMERÅS Jens Henrik NOR BERGEN
29 LOZOVOI Kirill EST
30 WIREFELT Olof SWE DIF
31 PABUT Ott EST
32 ROGSTAD Christian NOR BFK
33 KRAMARICS Michael NOR BFK
34 BURICH Johan DEN HFK
35 KASE Reine SWE DIF
36 ORMUS Henri EST
37 RUSSAKOV Aleksandr EST
38 HILLESTAD Ludwig NOR OF
39 LOHI Jiro FIN
40 VAN VOSSEL Kim SWE KF99
41 WALLENTIN-TÄRK Jon SWE HFS
42 LAAR Andres EST
43 STIESSEL Adrian SWE CHAPMAN
44 VALLIK Indrek EST
45 RAPPU Jukka-Pekka FIN
46 ERTZEID Thomas NOR BERGEN
47 MCGRAIL Piers IRL SD-IRL
48 KOLOTÖGIN Artjom EST
49 PLAKE Bernd GER AHRENSBURG
50 HALLORAN Keith IRL SD-IRL
51 SONBERG Daniel SWE CHAPMAN
52 VERTANEN Iilka FIN
53 VAN DYCK Sebastian SWE WADKÖPING
54 LEWIN Oskar SWE WADKÖPING
55 WIKENBORG Jens SWE KF99
56 SIEVERT Thomas SWE SCARAMOUCHE
57 BERGDAHL Erik SWE A6 JÖNKÖPING
58 BARDING Nicolai DEN HFK
59 LINDHOLM Johan SWE CHAPMAN
60 UGGE Henrik SWE WADKÖPING
61 TEISMANN Christian GER AHRENSBURG
62 KIRPU Jüri EST
62 SIMA Carl-Fredrik SWE UPPSALA
64 KOK Attela SWE
65 SCHLAGERSTRÖM Björn SWE GFK
66 ÖBERG Gustav SWE GFK
67 TURCAT Thibaud DEN AAF
68 BANG Tor-Kjær DEN FK TREKANTEN
69 GYLLANDER David NOR BERGEN


Värja damer juniorer
1 VOLOVIK Olga EST
2 PRIINITS Brit EST
3 NIKOLAISEN Denise SWE FFF
3 POLJATSENKO Ilona EST
5 LARSSON Sofie SWE UPPSALA
6 FEDORENKO Jekaterina EST
7 LUHT Brit EST
8 LARSSON Maria SWE FFF
9 KUUSK Kristiina EST
10 KAZAKOVA Irina EST
11 GRIBOVA Valentina EST
12 BARVESTAD Catharina SWE KALMAR
13 JELINEVITS Anastassia EST
14 DMITRIJEVA Tuuli EST
15 SAMUELSSON Emma SWE KF99
16 HENDRIKSON Katrin EST
17 ROMANENKO Oksana EST
18 KARINE Kadi EST
19 ZAITSEVA Valentina EST
20 URKE Piret EST
21 KOHNOVITS Jelena EST
22 KELO Arla FIN
23 HEPNER Hedi EST
24 KAISALO Noora FIN
25 HRAMOVA Natalja EST
26 MARTINSSON Camilla SWE KF99
27 MATASNJOVA Marina EST
28 LUMME Terhi FIN
29 SIEVERT Sofia SWE SCARAMOUCHE
30 WERTSEN Ida SWE GFK
31 SOMERO Maija FIN
32 ZOLINA Elionora EST
33 HÖCKERFELT Ida SWE KALMAR
34 FAYE Karoline NOR BERGEN
35 WESTMAN Sanna SWE KALMAR
36 EKSTRÖM Emma SWE WADKÖPING
37 ROOSTIK Jana EST
38 MOHR Mia DEN FK TREKANTEN
39 STÅLGREN Jannie SWE CHAPMAN
40 PALOVIIR Liisi EST
41 KINCK Christina NOR BFK
42 LYNUM Ine NOR BERGEN
43 APPELBERG Emelie SWE KALMAR
44 LEWIN Elin SWE WADKÖPING
45 WIKSTRÖM Elin SWE KALMAR
46 HAAVISTO Elina FIN
47 SKOGHEIM Kristina NOR BFK


Värja herrar kadetter
1 BACHER Fredrik NOR OF
2 PABUT Ott EST
3 BERGDAHL Erik SWE A6 JÖNKÖPING
3 VALIK Indrek EST
5 WIKENBORG Jens SWE KF99
6 RAPPU Jukka-Pekka FIN
7 ERTZEID Thomas NOR BERGEN
8 VILSON Ott EST
9 ANDROPOV Viktor EST
10 PRIINITS Sten EST
10 TARKOWSKI Alexander NOR OF
12 LEWIN Oscar SWE WADKÖPING
13 PIASECKI Bartosz NOR BFK
14 KOLOTÕGIN Artjom EST
15 VAN VOSSEL Kim SWE KF99
16 NIKOLAISEN Emil SWE FFF
17 KRAMARICS Michael NOR BFK
18 TEISMANN Christian GER ELMSHORNER MTV
19 LANGHAMMER Ralf GER HALLE
20 SVALHEIM Anders NOR BFK
21 ROGSTAD Christian NOR BFK
22 NORDENSTRÖM Erik SWE A6 JÖNKÖPING
23 KNOLL Søren GER HALLE
24 STIESSEL Adrian SWE FK CHAPMAN
25 ORSTAD Jon NOR BFK
26 POLISTSUK Erki EST
27 SKOGHEIM Vegard NOR BFK
28 SIEVERT Thomas SWE SCARAMOUCHE
29 KASLOFF Sasha SWE YSTAD
30 KIRPU Jüri EST
31 BOCKISCH Christoph GER HALLE
32 UGGE Henrik SWE WADKÖPING
33 HILLESTAD Ludvig NOR OF
34 LEVORSEN Alexander NOR BFK
35 LIESOLA Erik FIN
36 VAN DYCK Sebastian SWE WADKÖPING
37 PLAKE Bernd GER ELMSHORNER MTV
38 HESSE Stefan GER HALLE
39 SONBERG Daniel SWE FK CHAPMAN
40 SARANTSUK German EST
41 KONRADSEN Kasper DEN HFK
42 VERTANEN Ilkka FIN
43 LOZOVOI Kirill EST
44 BANG Tor Kjær DEN FK TREKANTEN
45 LUNDEGARD Martin SWE KF99
46 GYLLANDER David NOR BERGEN
47 ALSTRØM Nicholaj DEN FKM
48 ZALEM Toni SWE A6 JÖNKÖPING
49 ALBERS Michael SWE A6 JÖNKÖPING
50 HØPNER Jacob DEN HFK
51 MØLLER Thomas DEN FKM
52 PASCH Matthias GER SFG KREFELD


Värja damer kadetter
1 LARSSON Maria SWE FFF
2 SAMUELSSON Emma SWE KF99
3 GRIBOVA Valentina EST
3 MATASNJOVA Marina EST
5 DMITRIJEVA Tuuli EST
6 ROMANENKO Oksana EST
7 EKSTRÖM Emma SWE WADKÖPING
8 KOHNOVITS Jelena EST
9 POLJATSENKO Ilona EST
10 URKE Piret EST
11 PASCH Esther GER SFG KREFELD
12 KINCK Christina NOR BFK
13 KELO Arla FIN
14 WERTSEN Ida SWE GFK
15 HÖCKERFELT Ida SWE KALMAR
16 NICOLAIDIS Alexandra SWE YSTAD
17 WESTMAN Nina SWE KALMAR
18 BERGDAHL Johanna SWE A6 JÖNKÖPING
19 HEPNER Hedi EST
20 BARVESTAD Catharina SWE KALMAR
21 MARTINSSON Camilla SWE KF99
22 LEWIN Elin SWE WADKÖPING
23 FAYE Karoline NOR BERGEN
24 LUHT Brit EST
25 ZOLINA Elionora EST
26 HENDRIKSON Katrin EST
27 ZUIKOVA Julia EST
28 KAISALO Noora FIN
28 KRAKEN Hannah GER ELMSHORNER MTV
30 ROOSTIK Jana EST
30 WESTMAN Sanna SWE KALMAR
32 WIKSTRÖM Elin SWE KALMAR
33 FOSSUM Mariella NOR BFK
34 STÅLGREN Jannie SWE CHAPMAN
35 OSKARSSON Signe SWE KF99
36 LYNUM Ine NOR BERGEN
37 SOMERO Maija FIN
38 SKOGHEIM Kristina NOR BFK
39 KELO Sarla FIN
40 APPELBERG Emelie SWE KALMAR
40 HJORT NIELSEN Anne Katrine DEN HFK
42 KINCK Birgitte NOR BFK


Ungdomar herrar
1 ORSTAD Jon NOR BFK
2 LANDEN Richard SWE KF99
3 LIESOLA Erik FIN
3 SARANTSUK German EST PK
5 LEVORSEN Alexander NOR BFK
6 WOLF Clemens GER HALLE
7 GRYDBECK Pierre SUI
8 EKSTRÖM Erik SWE WADKÖPING
9 LINDQVIST Joakim SWE HFS
10 SAMUELSSON Anton SWE KF99
11 VEMMER Jais DEN FK TREKANTEN
12 VONEN Joakim NOR BERGEN
13 RASMUSSEN Frederik DEN FKM
14 SCHINSKE Pascal GER HALLE
15 FRANK Karl SWE VÄSTERÅS
16 BRÄNNSTRÖM Gustaf SWE KF99


Ungdomar damer
1 KELO Sarla FIN EM
2 BERGDAHL Johanna SWE A6 JÖNKÖPING
3 FOSSUM Mariella NOR BFK
3 WESTMAN Nina SWE KALMAR
5 VÄGGÖ Emma SWE KF99
6 ZUIKOVA Julia EST
7 KINCK Birgitte NOR BFK
8 HJORT NIELSEN Anne Katrine DEN HFK
9 SCHRODTKE Carolin GER HALLE
10 BRÄNNSTRÖM Elin SWE KF99
11 HÄGGLÖF Olivia SWE KF99
12 DIMASS Maria DEN FKM
13 HANSEN Manja DEN FKM
14 FLIID Anna DEN FKM
15 GHOUSSY Mia DEN FKM
16 LANDEN Anna SWE KF99
17 VENDIK Triin EST


Veteraner
1 ZUIKOV Viktor EST
2 POLISTSUK Nikola EST
3 KIRPU Viktor EST ESCRIME
4 BADE Jan FIN
5 POCK Erik DEN FK TREKANTEN
6 KARI Leena FIN HABDA HELSINKI
7 CUBISON Philippa NOR STAVANGER
8 STEINKE Roland GER AHRENSBURG
9 KINCK Lena NOR ATTAQUE





av Martin Lundegard Resultat