Resultat: Musketörträffen 2002

Resultat från Musketörträffen, 20-21 april, 2002.



Anmälda klubbar: 14 Startande klubbar: 14

Anmälda starter: 154 Genomförda starter: 134
VÄRJA HERRAR

1. Magnus Malmgren FK Chapman Karlskrona

2. Simon S.Andersen FK Trekanten Köpenhamn

3. Oscar Dyberg FK Chapman Karlskrona

4. Peter Lindholm FK Chapman Karlskrona

5. Marcus Wennerberg FK Chapman Karlskrona

6. Robert Brus FK Chapman Karlskrona

7. Martin Dyberg FK Aramis Helsingborg

8. Jonas Thunberg Roma FF Visby

9. Johan Lindholm FK Chapman Karlskrona

10. Peter Hansen FK Trekanten Köpenhamn

11. Adrian Stiessel FK Chapman Karlskrona

12. Peter Lindqvist Roma FF Visby

13. Daniel Trönnberg C 4 FK Kristianstad

14. Zoltan Rüll C 4 FK Kristianstad

15. David Nordkvist C 4 FK Kristianstad

16. Peter Gustavsson C 4 FK Kristianstad



VÄRJA DAMER

1. Sandra Damgaard FK Trekanten Köpenhamn

2. Sofie Dyberg FK Chapman Karlskrona

3. Hanna Hallberg FK Chapman Karlskrona

4. Hillevi Hallberg FK Chapman Karlskrona

5. Emma Ekström Wadköpings FF Örebro

6. Alexandra Nicolaidis YFK Ystad

7. Carin Klar FK Chapman Karlskrona

8. Caroline Persson C 4 FK Kristianstad

9. Elin Wikström KFK Kalmar

10. Sanne Gars FK Chapman Karlskrona



FLORETT HERRAR

1. Nicolas Guilbert FK Trekanten Köpenhamn

2. Simon Enarsson LjFK Ljungby

3. Thibaut Guilbert FK Trekanten Köpenhamn

4. Christos Makropoulos KFK Kalmar

5. Johan Engman FFF Stockholm

6. Martin Dyberg FK Aramis Helsingborg

7. Peter Lindholm FK Chapman Karlskrona

8. Alexandre Guilbert FK Trekanten Köpenhamn

9. Erik Wikström KFK Kalmar

10. Johan Lindholm FK Chapman Karlskrona

11. Peter Lindqvist Roma FF Visby



FLORETT HERRAR YNGRE JUNIOR

1. Emil U.Andersen FK Trekanten Köpenhamn

2. Erik Wikström KFK Kalmar

3. Niels S.Pedersen FK Trekanten Köpenhamn

4. Jesper Pagh FK Trekanten Köpenhamn

5. Adrian Stiessel FK Chapman Karlskrona

6. Markus B.Öelrich FK Trekanten Köpenhamn

7. Ken Martin Ito Brunn FK Trekanten Köpenhamn

8. Sebastian Ångmark KFK Kalmar

9. Tor K.Bang FK Trekanten Köpenhamn

10. Louis Winkler FK Trekanten Köpenhamn

11. Mattias Olofsson KFK Kalmar

12. Magnus G.Jacobsen FK Trekanten Köpenhamn



FLORETT DAMER YNGRE JUNIORER

1. Carin Klar FK Chapman Karlskrona

2. Hanna Hallberg FK Chapman Karlskrona

3. Hillevi Hallberg FK Chapman Karlskrona

4. Sanne Gars FK Chapman Karlskrona



FLORETT HERRAR ÄLDRE UNGDOM

1. Pawel Osmanski Sietom Gdansk

2. Niels S.Pedersen FK Trekanten Köpenhamn

3. Sasha Kasloff YFK Ystad

4. Niklas Linde YFK Ystad

5. Philip von Platen KF 99 Kungsbacka

6. Kay Kaas HFK Hellerup

7. Viktor von Platen KF 99 Kungsbacka

8. Anton Samuelsson KF 99 Kungsbacka

9. Johan Ljungberg ÄFK Ängby

10. Adam Nowosielski Sietom Gdansk

11. Jonas Blomqvist FK Chapman Karlskrona

12. Jais Vemmer FK Trekanten Köpenhamn

13. Philip Karlsson FK Chapman Karlskrona

14. Johan Bång FK Chapman Karlskrona

15. Andreas T.Myrup FK Trekanten Karlskrona

16. Andreas Nicolaidis YFK Ystad

17. Erik Ekström Wadköpings FF Örebro

18. Marcin Domski Sietom Gdansk

19. Krzysztof Bujnarowski Sietom Gdansk

20. Markus E.Everitt FK Trekanten Köpenhamn

21. Fredrik Johansson KF 99 Kungsbacka

22. Viktor Johansson FK Chapman Karlskrona

23. Filip Kiil FK Trekanten Köpenhamn

24. André Danielsson FK Chapman Karlskrona

25. Casper Reindahl FK Trekanten Köpenhamn

26. August B.Boberg FK Trekanten Köpenhamn

27. Magnus G.Jacobsen FK Trekanten Köpenhamn

28. Johan Andersson FK Chapman Karlskrona

29. Ola Åkesson KFK Kalmar

30. Martin Bauer KFK Kalmar

31. Tor K.Bang FK Trekanten Köpenhamn

32. Gustav Ekström Wadköpings FF Örebro

33. Viktor Österberg FK Chapman Karlskrona



FLORETT DAMER ÄLDRE UNGDOM

1. Sanne Gars FK Chapman Karlskrona

2. Emma Samuelsson KF 99 Kungsbacka

3. Carin Klar FK Chapman Karlskrona

4. Agnieszka Purowska Sietom Gdansk

5. Karolina Szalczewska Sietom Gdansk

6. Justyna Anuszewska Sietom Gdansk

7. Karolina Dziengo Sietom Gdansk

8. Malgorzata Koszczyc Sietom Gdansk

9. Lina Andersson FK Chapman Karlskrona

10. Julia von Platen KF 99 Kungsbacka

11. Nathalie Strömberg LjFK Ljungby

12. Ann Katrine Hjort Nielsen HFK Hellerup

13. Jowita Sojecka Sietom Gdansk

14. Malin Lindskog LjFK Ljungby

15. Elin Wikström KFK Kalmar



FLORETT HERRAR YNGRE UNGDOM

1. Andreas T.Myrup FK Trekanten Köpenhamn

2. Philip Karlsson FK Chapman Karlskrona

3. Filip Kiil FK Trekanten Köpenhamn

4. Viktor Johansson FK Chapman Karlskrona

5. Markus E.Everitt FK Trekanten Köpenhamn

6. August B.Boberg FK Trekanten Köpenhamn

7. Andreas Nicolaidis YFK Ystad

8. Frederik Dalhoff Rasmussen FK Mahaut Köpenhamn

9. Simon Stridh YFK Ystad

10. Casper Reindahl FK Trekanten Köpenhamn

11. Sören Johansen FK Trekanten Köpenhamn

12. André Fredriksson LjFK Ljungby

13. Rasmus Månsson LjFK Ljungby

14. Nikolai Persson C 4 FK Kristianstad



FLORETT DAMER YNGRE UNGDOM

1. Maja Enarsson LjFK Ljungby

2. Amira Daimar FK Trekanten Köpenhamn

3. Cecilia Lindskog LjFK Ljungby

4. Mimmi Melkersson LjFK Ljungby

5. Erika Stålgren FK Chapman Karlskrona

6. Malin Sandström LjFK Ljungby



FLORETT HERRAR DAMER MINIORER

1. Frederik D.Jensen FK Trekanten Köpenhamn

2. Oliver Jessing FK Trekanten Köpenhamn

3. Jeppe Reindahl FK Trekanten Köpenhamn

4. Malte Schmitt FK Trekanten Köpenhamn

5. Alexander Trosonis FK Trekanten Köpenhamn

6. Alex Rosén LjFK Ljungby

7. Simon Fredriksson LjFK Ljungby

8. Jeanette Karlsson FK Chapman Karlskrona

9. Philip Femö FK Trekanten Köpenhamn

10. Christian L.Tange FK Trekanten Köpenhamn

11. Christian Stålgren FK Chapman Karlskrona

12. Fabian Tidman YFK Ystad

13. Samuell Axell LjFK Ljungby

av Mats Ingerdal Resultat