Resultat Kupittaa Tournament, Åbo, värja, 2002-10-15--16

Kansainvälinen FIE satelliittiturnaus



Kalpa, miehet, 12.10.2002

1. Kaaberma Kaido ROI EST

2. Forsse Tor FFF SWE

3. Liimets Aivar T. MÖÖK EST

3. Vanky Peter SAF SWE

5. Novosjolov Nikolai ROI EST

6. Rennu Tönis En Garde EST

7. Sundman Joar FFF SWE

8. Ruth Claes GFK SWE

9. Torkildsen Sturla OSLO NOR

10. Koroknay-Pal Andras HFM FIN

11. Nilsson Fredrik UF SWE

12. Kosunen Tommi MM FIN

13. Alanko Lauri H5-Ottelijat FIN

14. Dragunov Roman ESPADA EST

15. Allika Marno ROI EST

16. Rosen Robert SAF SWE

17. Järve Sven ROI EST

18. Andronenko Valentin ESPADA EST

19. Fogelberg Paul GFK SWE

20. Peña Jonathan PUERTO RICO PRI

21. Marri Angelo CUS BOLOGNA ITA

22. Larsson Adam GFK SWE

23. Loit Meelis ROI EST

24. Moroz Artjom P. KOTKAS EST

25. Dingl Robert SAF SWE

26. Kyllijoki Velijussi MM FIN

27. Vallik Mihkel En Garde EST

28. Mark Rainer En Garde EST

29. Haarlem Christian FFF SWE

30. Korhonen Jussi EM FIN

31. Sörman Joar FFF SWE

32. Oxenstierna Oscar DIF SWE

33. Ber Eduard ESPADA EST

34. Zuikov Viktor TÄHTVERE EST

35. Vaht Sergei ESCRIME EST

36. Björkman Oscar DIF SWE

37. Skårbratt Erik KF99 SWE

38. Berg Jörgen SAF SWE

39. Nerell Magnus SAF SWE

40. Pettilä Harri EM FIN

41. Kivekäs Niku HFM FIN

42. Lainonen Teo EM FIN

43. Ormus Henri T. MÖÖK EST

44. Salm Jyri T. MÖÖK EST

45. Berg Göran SAF SWE

46. Salm Johan T. MÖÖK EST

47. Lohi Markku TMÅF FIN

48. Kerminen Antti MM FIN

49. Bresil Jan-Erik OSLO NOR

50. Korotkov Gennadi P. KOTKAS EST

51. Lukash Dmitri P. KOTKAS EST

52. Rakovskii Oleg CHISINAU MDA

53. Dembitz Mark CH CHATELAINE SUI

54. Lindbäck Atle DIF SWE

55. Kase Reine DIF SWE

56. Armfelt Karl DIF SWE

57. Pabutt Ott T. MÖÖK EST

58. Leahey John APOCALYPSE GBR

59. Nelis Ian En Garde EST

60. Haynes Matthew APOCALYPSE GBR

61. Villanen Juha EM FIN

62. Tietäväinen Pekka YM FIN

63. Ostrovski Denis ESCRIME EST

64. Bade Dennis EM FIN

65. Momén Kim DIF SWE

66. Kuhta Mikko EM FIN

67. Sedoi Valentin Chisinau MDA

68. Virkajärvi Antti H5-Ottelijat FIN

69. Lundesgaard Dan Oslo NOR

70. Sturtz Per Oslo NOR

71. Höglund Bjarne VFK SWE

72. Kaski Jussi KaVe FIN

73. Lohi Iiro TMÅF FIN

74. Honkasalo Mikko TMÅF FIN

75. Wirfelt Olof DIF SWE

76. Kukkonen Kasper HABDA FIN

77. Aavikko Antti ALLEZ FIN

78. Sarpola Tomi HFM FIN

79. Parviainen Harri H5-Ottelijat FIN

79. Suuronen Simo EM FIN

81. Peña Marcos Puerto Rico PRI

82. Kuvaja Ville MM FIN

83. Vallik Indrek En Garde EST

84. Rosenlund Ville Allez FIN

85. Bade Jan HFM FIN

86. Nikolaisen Emil FFF SWE

87. Viitong Andrus ROI EST

88. Heinonen Eetu KaVe FIN

89. Frisell Erik SAF FIN

90. Priinits Sten En Garde EST

91. Gustavsson Christian FFF SWE

91. Nykänen Pekka H5-Ottelijat FIN

91. Schaer Guillame CE Morges SUI

94. Gabrielsson Eric I 13 Dalregemente SWE

95. Hurme Aki TMÅF FIN

96. Medina Juan David CUS Bologna ITA

97. Keiski Arto TMÅF FIN

98. Saretta Massimo CUS Bologna ITA





Kalpa, naiset, 13.10.2002

1. Embrich Irina EST ESPADA

2. Aleksejeva Olga EST TÄHTVERE

3. Fabian Borbala HUN HFM

3. Zaitseva Valentina EST TÄHTVERE

5. Kuusk Kristiina EST ENGARDE

5. Vösu Maarika EST ENGARDE

7. Isaksson Maria SWE UF

8. Björkman Nina FIN MM

9. Urke Piret EST ENGARDE

10. Hämäläinen Hilla FIN YM

11. Gribova Valentina EST P. KOTKAS

12. Kotova Natalja EST ESCRIME

13. Jelinevits Anastassia EST ESPADA

14. Dubrovina Olga EST ESPADA

15. Koit Marika EST ENGARDE

16. Tallroth-Kock Lena FIN HFM

17. Fedorenko Jekaterina EST ESPADA

18. Rohi Heidi EST EN GARDE

19. Volovik Olga EST TÄHTVERE

20. Suomi Sari FIN MM

21. Hedqvist Sofia SWE DIF

22. Hepner Heidi EST ENGARDE

23. Sandgren Jenny FIN MM

24. Sievert Sofia SWE SCARAMOUCHE

25. Kazakova Irina EST ESCRIME

26. Lundgren Titti FIN TMÅF

27. Priinits Brit EST ENGARDE

28. Zuikova Alla EST TÄHTVERE

29. Hyvönen Nina FIN TMÅF

30. Larsson Sofie SWE UF

31. Poljatsenko Ilona EST ESCRIME

32. Rantanen Terhi FIN HFM

33. Haapasaari Teresa FIN TMÅF

34. Salmela Sanna FIN H5-OTT

35. Weissbrod Kirsten SWE VFK

36. Zazulina Olga MDA CHISINAU

37. Haimi Maija FIN HFM

38. Yli-Kovero Katri FIN EM

39. Nurmimäki Tiina FIN HABDA

40. Leppänen Charlotta FIN TMÅF

41. Cojocaru Oxana MDA CHISINAU

42. Ahldén-Lindwa Anna SWE SAF

43. Kari Leena FIN HABDA

44. Hramova Natalja EST P. KOTKAS

45. Necetnaia Olga MDA CHISINAU

46. Karine Kadi EST T. MÖÖK

46. Somero Maija FIN HABDA

48. Gasberger Rebecca SWE DIF



av Monica Gårdström Resultat