JSM och YJSM, Uppsala, 20030222-23

Värja herrar juniorer

Värja damer juniorer

Florett herrar juniorer

Värja herrar yngre juniorer

Värja damer yngre juniorer

Florett herrar yngre juniorer

Florett damer yngre juniorer
Värja herrar juniorer
1 Reine Kase, DIF
2 Atle Lindbeck, DIF
3 Oscar Oxenstierna, DIF
3 Erik Bergdahl, A6
5 Joakim Agnarsson, UF
6 Markus Gioeli, UF
7 Christian Gustavsson, FFF
8 Johan Lindholm, FKC
9 Oscar Björkman, DIF
10 Carl-Fredrik Sima, UF
11 Erik Skårbratt, KF99
12 Rickard Barvestad, KFK
13 Björn Schagerström, GFK
14 Kim van Vossel, KF99
15 Attila Kok, GFK
16 Henrik Ugge, WFF
17 Henrik Lundegard, KF99
18 Philip Trönnberg, UF
19 Anton Ek, KFK
20 Gustav Öberg, GFK
21 Daniel Sandberg, UF
22 Johan Gustavsson, UF
23 Simon Björkling, UF
24 Jakob Svärd, UF

Värja damer juniorer
1 Maria Larsson, FFF
2 Denise Nikolaisen, FFF
3 Emma Samuelsson, KF99
3 Lo Nylén, DIF
5 Nina Westman, KFK
6 Johanna Bergdahl, A6
7 Camilla Martinsson, KF99
8 Sofia Sievert, SCAR
9 Sofie Larsson, UF
10 Sanna Westman, KFK
11 Laura Laschke, FFF
12 Emma Ekström, WFF
13 Jannie Stålgren, FKC
14 Ida Höckerfelt, KFK
15 Hillevi Hallberg, FKC
16 Mikaela Agnarsson, UF
17 Anna Bäcklund, WFF
18 Camilla Rang, UF
19 Elin Wikström, KFK
20 Helena Rang, UF
21 Alexandra Nicolaidis, YFK

Florett herrar juniorer
1 Simon Enarsson, LFK
2 Johan Wertsén, GFK
3 Erik Skårbratt, KF99
3 Henrik Lundegard, KF99
5 Erik Wikström, KFK
6 Johan Ljungberg, ÄFK
7 Robin Thorbert, FKC
8 Martin Lundegard, KF99
9 Jon Wallentin-Tärk, HFS
10 Johan Lindholm, FKC
11 Andreas Nicolaidis, YFK
12 Tobias Thorbert, ÄFK
13 Markus Gioeli, UF
14 Jens Hedenskog, ÄFK
15 Sebastian Ångmark, KFK
16 Johan Thorsell, ÄFK

Värja herrar yngre juniorer
1 Emil Nikolaisen, FFF
2 Erik Bergdahl, A6
3 Adrian Stiessel, FKC
3 Daniel Albinsson, LjFK
5 Jens Wikenborg, KF99
6 Christian Gustavsson, FFF
7 Henrik Ugge, WFF
8 Philip von Platen, KF99
9 Oskar Lewin, WFF
10 Rickard Landén, KF99
11 Pontus Norell, A6
12 Philip Karlsson, FKC
13 Joakim Lindqvist, HFS
14 Johan Leijonhielm, FKC
15 Jonas Blomqvist, FKC
16 Jonas Nordgren, SAF
17 Daniel Sandberg, UF
18 Sebastian van Dyck, WFF
19 Michael Landén, KF99
20 Wilhelm Lombach, DIF
21 Filip Trönnberg, UF
22 Erik Ekström, WFF
23 Michael Albers, A6
24 Kim van Vossel, KF99
25 Thomas Zöld, DIF
26 Toni Zalem, A6
27 Joar Selving, UF
28 Jakob Svärd, UF
29 Simon Björkling, UF
30 Joakim Gradin, UF
31 Johan Gustavsson, UF
32 Johan Gahlin, UF
33 Jonas Loveus , UF

Värja damer yngre juniorer
1 Maria Larsson, FFF
2 Johanna Bergdahl, A6
3 Emma Samuelsson, KF99
3 Nina Westman, KFK
5 Hanna Hallberg, FKC
6 Ida Höckerfelt, KFK
7 Jannie Stålgren, FKC
8 Carin Klar, FKC
9 Sanne Gars, FKC
10 Ida Wertsén, GFK
11 Emma Ekström, WFF
12 Sanna Westman, KFK
13 Jennie Wester, LjFK
14 Camilla Martinsson, KF99
15 Alexandra Nicolaidis, YFK
16 Anna Bäcklund, WFF
17 Mikaela Agnarsson, UF
18 Sofia Torsell, KFK
19 Louise Lombach, DIF
20 Dominique Zöld, DIF
21 Yasmine Fröbom, UF
22 Elin Lewin, WFF
23 Karin Öhrman, A1
24 Hillevi Robertsson, WFF
25 Nathalie Strömberg, LjFK
26 Helena Rang, UF
27 Boel Marcks von Wurtentenberg, UF
28 Elin Wikström, KFK
29 Camilla Rang, UF
30 Astrid Stepien, UF

Florett herrar yngre juniorer
1 Martin Lundegard, KF99
2 Mattias Jonasson, LjFK
3 Daniel Albinsson, LjFK
3 Johan Ljungberg, ÄFK
5 Jens Wikenborg, KF99
6 Adrian Stiessel, FKC
7 Tobias Thorbert, ÄFK
8 Oskar Lewin, WFF
9 Robin Thorbert, FKC
10 Martin Radler, ÄFK
11 Andreas Nicolaidis, YFK
12 Philip von Platen, KF99
13 Erik Ekström , WFF
14 Erik Wikström, KFK
15 Jens Hedenskog, ÄFK
16 Mattias Franzén, ÄFK
17 Thomas Sievert, SCAR
18 Viktor von Platen, KF99
19 Sebastian van Dyck, WFF
20 Johan Leijonhielm, FKC
21 Sebastian Ångmark, KFK
22 Filip Hedenskog, ÄFK
23 Jonas Blomqvist, FKC
24 Sacha Kasloff, YFK
25 Philip Karlsson, FKC

Florett damer yngre juniorer
1 Sanne Gars, FKC
2 Carin Klar, FKC
3 Camilla Martinsson, KF99
3 Hanna Hallberg, FKC
5 Jennie Wester, LjFK
6 Erika Laschke, FFF
7 Elin Lewin, WFF
8 Nathalie Strömberg, LjFK
9 Sofia Torsell, KFK

av Pierre Thullberg Resultat