Landslagsorganisation

Landslagsledning

E-post till landslagsledningen

landslag@fencing.se


Landslagsledning 


High Performance Manager
Jonas Thunberg, jonas@fencing.se

Florett damer seniorer: 

Henrik Lundegard henrik.lundegard@fencing.se

Florett herrar seniorer: 

Tomasz Goral tomasz.goral@fencing.se

Florett damer och herrar, kadetter och juniorer: 

Max Hellström max.hellstrom@fencing.se

Värja damer seniorer: 

Pawel Mancewicz pawel.mancewicz@fencing.se

Värja herrar seniorer: 

Ivan Makkai ivan.makkai@fencing.se

Värja damer och herrar, kadetter och juniorer: 

Max Körlinge max.korlinge@fencing.se

Sabelansvarig

Anton Lundqvist, anton@fencing.se

Veteranansvarig

Kerstin Warvsten, veteran@fencing.se

Läs hela instruktionen i Svenska Fäktförbundets Arbetsordning