Mastersvinnare florett

Säsong Damflorett junior Herrflorett junior
2015-2016 Linn Löfmark, FKC Josef Rizell, GFK
2014-2015 Ester Schreiber, GFK Jonathan Bladin, EGF
2013-2014 Linn Löfmark, FKC Olle Wikström, KFK
2012-2013 Linn Löfmark, FKC Josef Rizell, GFK
2011-2012 Ester Schreiber, GFK Andreas Haglund, KFK
2010-2011 Larisa Dordevic, ARA Oskar Weinberger, ÄFK
2009-2010 Lana Mitrovic, MF19 Oskar Weinberger, ÄFK
2008-2009 Larisa Dordevic, ARA Edward Flyborg, ÄFK
2007-2008 Gabrielle Göthberg, GFK Filip Hedenskog, ÄFK
. . .
1990-1991 --- Oskar Granler, ÄFK
.
Säsong Damflorett kadett Herrflorett kadett
2015-2016 Miriam Schreiber, GFK Svante Dahlin, KFK
2014-2015 Harriet Rundquist, EGF Svante Dahlin, KFK
2013-2014 Maja Holberg, KFK Albin Kajbjer, KFK
2012-2013 Harriet Rundquist, EGF Josef Rizell, GFK
2011-2012 Ester Schreiber, GFK Sebastian Gedin, EGF
2010-2011 Larisa Dordevic, ARA Simon Rizell, GFK
2009-2010 Larisa Dordevic, ARA Oskar Weinberger, ÄFK
2008-2009 Lana Mitrovic, MF19 Oskar Weinberger, ÄFK
2007-2008 Larisa Dordevic, ARA Gustaf Brännström, KF99
2006-2007 Julia von Platen, KF99 Victor Johansson, FKC
2005-2006 Gabrielle Göthberg, GFK Filip Hedenskog, ÄFK
2004-2005 Sanne Gars, FKC Andreas Nicolaidis, MF19
2003-2004 Sanne Gars, FKC Nils Gröndahl, LjFK
2002-2003 Sanne Gars, FKC Martin Lundegard, KF99
2001-2002 Hanna Hallberg, FKC Daniel Albinsson, LjFK
2000-2001 Maria Larsson, ÄFK Simon Enarsson, LjFK
1999-2000 Denise Nikolaisen, FFF Johan Wertsén, GFK
1998-1999 Sofie Dyberg, ARA Johan Wertsén, GFK
1997-1998 Beatrix Karaszi, GFK Johan Lindmar, FKC
1996-1997 Angelika Ågren, GFK Johan Lindmar, FKC
1995-1996 Annika Staaf, GFK Peter Edlund, GFK
1994-1995 Carin Wiberg, LjFK Johan Nyman, ARA
1993-1994 Johanna Svernwall, PFK Martin Roth, PFK
1992-1993 Paula Wallenburg, ARA Martin Roth, PFK
1991-1992 Paula Wallenburg, ARA Christian Ferrera, PFK
1990-1991 --- Henrik Staaf, PFK
.
Säsong Damflorett äldre ungdom Herrflorett äldre ungdom
2015-2016 Andrea Hansen, ÄFK
Felix Petrini, ÄFK
2014-2015 Line Jönsson, ARA Hugo Isaksson, ÄFK
2013-2014 Maja Holberg, KFK Simon Kimfors, GFK
2012-2013 Dillshodahon Mustafaeva, MF19 Christoffer Ejemyr, EGF
2011-2012 Harriet Rundquist, EGF Carl Oskar Ahlqvist, MF19
2010-2011 Linn Löfmark, FKC Elis Wickman, EGF
2009-2010 Ester Schreiber, GFK Elis Wickman, ÄFK
2008-2009 Lana Mitrovic, MF19 Jimmy Stjerndal, ÄFK
2007-2008 Larisa Dordevic, ARA Erik Isakson, MF19
2006-2007 Larisa Dordevic, ARA Andreas Haglund, KFK
2005-2006 Frida Sollén, WFF Victor Johansson, FKC
2004-2005 Rebecka Andersson, ÄFK Philip Karlsson, FKC
2003-2004 Sanne Gars, FKC Victor Steineck, GFK
2002-2003 Sanne Gars, FKC Victor Steineck, KF99
2001-2002 Camilla Martinsson, KF99 Martin Lundegard, KF99
2000-2001 Hanna Hallberg, FKC Daniel Albinsson, LjFK
1999-2000 Maria Larsson, ÄFK Daniel Albinsson, LjFK
1998-1999 Denise Nikolaisen, FFF Henrik Lundegard, PFK
1997-1998 Sofia Sievert, Scar Erik Skårbratt, PFK
1996-1997 Beatrix Karaszi, PFK Johan Wertsén, PFK
1995-1996 Beatrix Karaszi, PFK Johan Lindmar, KFIK
1994-1995 Sofie Dyberg, ARA Johan Lindmar, KFIK
1993-1994 Angelika Ågren, PFK Johan Lindmar, KFIK
1992-1993 Charlotte Wahl, YFK Peter Edlund, PFK
1991-1992 Johanna Svernwall, PFK Martin Roth, PFK
1990-1991 --- Henrik Berkesköld, MF19
.
Säsong Damflorett yngre ungdom Herrflorett yngre ungdom
2015-2016 Therese Moberg, EGF Axel Cedergren, GFK
2014-2015 Ankita Poppel, EGF Nils Uniyal, ÄFK
2013-2014 Andrea Hansen, JKS Hugo Isaksson, ÄFK
2012-2013 Miriam Schreiber, GFK Jonatan Skagerberg, GFK
2011-2012 Miriam Schreiber, GFK Simon Kimfors, GFK
2010-2011 Harriet Rundquist, EGF Albin Kajbjer, KFK
2009-2010 Ester Schreiber, GFK Gabriel Rosenlund, MF19
2008-2009 Linn Löfmark, FKC Gabriel Rosenlund, MF19
2007-2008 Linn Löfmark, FKC Edvin Eklund, MF19
2006-2007 Lotta Wikenborg, KF99 Jimmy Stjerndal, ÄFK
2005-2006 Lotta Wikenborg, KF99 Oskar Weinberger, ÄFK
2004-2005 Frida Sollén, WFF Oskar Weinberger, ÄFK
2003-2004 Anna Landén, KF99 Gustav Ekström, WFF
2002-2003 Anna Landén, KF99 Victor Johansson, FKC
2001-2002 Maja Enarsson, LjFK Andreas Nicolaidis, YFK
2000-2001 Sanne Gars, FKC Victor Steineck, GFK
1999-2000 Camilla Martinsson, KF99 Martin Lundegard, GFK
1998-1999 Andrea Sandelin, ÄFK Daniel Albinsson, LjFK
1997-1998 Otilia Horntvedt, FFF Daniel Albinsson, LjFK
1996-1997 Otilia Horntvedt, MFK Chas Kelly, HFS
1995-1996 Otilia Horntvedt, MFK Simon Enarsson, LjFK
1994-1995 Beatrix Karaszi, PFK Johan Wertsén, PFK
1993-1994 Sofie Dyberg, ARA Claes Ruth, PFK
1992-1993 Sofie Dyberg, ARA Johan Lindmar, KFIK
1991-1992 Annika Staaf, PFK Johan Lindmar, KFIK
1990-1991 --- Peter Edlund, PFK