Mastersvinnare värja

Säsong Damvärja junior (U20) Herrvärja junior (U20)
2016-2017 Natalie Wramner, GoFK Anton Kimfors, GFK
2015-2016 Cecilia Lehrman, LFK Jakob Magnusson, A6
2014-2015 Elvira Mårtensson, FFF Maximilian Fagell, FFF
2013-2014 Åsa Linde, KF99 Victor Väggö, KF99
2012-2013 Åsa Linde, KF99 Måns Andersson, FFF
2011-2012 Ebba Karlsson, GoFK Victor Väggö, KF99
2010-2011 Jeanette Karlsson, FKC Johan Linde, KFK
2009-2010 Olivia Hägglöf, KF99 Robin Kase, DIF
2008-2009 Olivia Hägglöf, KF99 Andreas Jönsson, GFK
2007-2008 Nina Westman, KFK Philip von Platen, KF99
.
Säsong Damvärja kadett (U17) Herrvärja kadett (U17)
2016-2017 Natalie Wramner, GoFK Gabriel Ulltjärn, LFK
2015-2016 Alina Gordon Achour, FFF Rasmus Hansson, KF99
2014-2015 Irma Ekholm, FKC Axel Mattsson, FKC
2013-2014 Åsa Linde, KF99 Anton Kimfors, GFK
2012-2013 Åsa Linde, KF99 Linus Islas Flygare, UF
2011-2012 Åsa Linde, KF99 Linus Islas Flygare, UF
2010-2011 Viktoria Lejon, MF19 Roberto Cruz, MF19
2009-2010 Anna Granberg, VFK Jonathan Warg, GoFK
2008-2009 Jeanette Karlsson, FKC Alexander Lydh, KF99
2007-2008 Jeanette Karlsson, FKC Gustav Ekström, WFF
2006-2007 Emma Väggö, KF99 Philip Karlsson, FKC
2005-2006 Johanna Bergdahl, A6 Pontus Norell, A6
2004-2005 Johanna Bergdahl, A6 Jens Wikenborg, KF99
2003-2004 Johanna Bergdahl, A6 Thomas Sievert, Scar
2002-2003 Maria Larsson, FFF Erik Bergdahl, A6
2001-2002 Catharina Barvestad, KFK Adrian Stiessel, FKC
2000-2001 Sofie Larsson, UF Simon Enarsson, LjFK
1999-2000 Beatrix Karaszi, GFK Rickard Barvestad, KFK
1998-1999 Beatrix Karaszi, GFK Claes Ruth, GFK
1997-1998 Beatrix Karaszi, GFK Claes Ruth, GFK
1996-1997 Angelika Ågren, GFK Claes Ruth, GFK
1995-1996 Angelika Ågren, GFK Gustav Johansson, LjFK
1994-1995 Carin Wiberg, LjFK Magnus Malmgren, KFIK
1993-1994 Lena Sellman, Luntertun Magnus Nerell, SAF
1992-1993 Monika Balazs, GFK Björn Johansson, USIF
1991-1992 Anna-Kajsa Kaping, YFK Oscar Dyberg, ARA
.
Säsong Damvärja äldre ungdom (U15) Herrvärja äldre ungdom (U15)
2016-2017 Filippa Kransfors, KF99
Axel Lundegren, GFK
2015-2016 Lovisa Thim, UF Nils Jersild, ÄFK
2014-2015 Sophie Engdahl, FFF Hugo Pousette, DIF
2013-2014 Irma Ekholm, FKC Jakob Magnusson, A6
2012-2013 Elvira Mårtensson, FFF Oscar Gahm, GFK
2011-2012 Åsa Linde, KF99 Linus Islas Flygare, UF
2010-2011 Åsa Linde, KF99 Rasmus Dejenfelt, KF99
2009-2010 Ebba Karlsson, GoFK Victor Väggö, KF99
2008-2009 Rebecka Österdahl, GoFK Roberto Cruz, MF19
2007-2008 Frida Jensen, KF99 Alexander Marend, GoFK
2006-2007 Jeanette Karlsson, FKC Robin Kase, DIF
2005-2006 Frida Sollén, WFF Gustav Ekström, WFF
2004-2005 Emma Väggö, KF99 Philip Karlsson, FKC
2003-2004 Jennie Wester, LjFK Richard Landén, KF99
2002-2003 Johanna Bergdahl, A6 Richard Landén, KF99
2001-2002 Elin Lewin, WFF Erik Bergdahl, A6
2000-2001 Emma Ekström, WFF Daniel Albinsson, LjFK
1999-2000 Otilia Horntvedt, FFF Gustav Sima, UF
1998-1999 Ingen tävling Ingen tävling
1997-1998 Sofia Sievert, Scar Henning Årman, UF
.
Säsong Damvärja yngre ungdom (U13) Herrvärja yngre ungdom (U13)
2016-2017 Moa Maaninka, KF99 Gösta Ståhl, DIF
2015-2016 Beatrix Mann, GoFK Mikolaj Mancewicz, GoFK
2014-2015 Selma Tjulin, FFF Christopher Kelly, DIF
2013-2014 Lovisa Thim, UF Hugo Pousette, DIF
2012-2013 Signe Tillman, WFF Gunnar Granevik, FKC
2011-2012 Irma Ekholm, FKC Rasmus Hansson, KF99
2010-2011 Irma Ekholm, FKC Linus Islas Flygare, UF
2009-2010 Nadja Brecevic, GoFK Anton Kimfors, GFK
2008-2009 Ebba Karlsson, GoFK Elias Berg Niemelä, UF
2007-2008 Linn Rasmussen, UF Måns Andersson, FFF och Viktor Väggö, KF99
2006-2007 Frida Jensen, KF99 Jacob Willemo, GoFK
2005-2006 Frida Jensen, KF99 Pontus Dejenfelt, KF99
2004-2005 Frida Sollén, WFF Petter af Robson, WFF